O nás

Monaco Grand Prix v Závažnej Porube je 1. motokárová hala na Liptove a jediná dvojposchodová dráha na Slovensku.

Prvýkrát sme naštartovali 14. októbra 2004. Prvá dráha merala 264metrov. Od roku 2004 prešla mnohými zmenami. V roku 2007 sme ju predĺžili z pôvodných 264 metrov na 364 metrov, keď sme pristavili mimoúrovňovú časť dráhy.. No a v roku 2012 sme urobili momentálne poslednú zmenu na dráhe keď sme spustili 420metrov dlhý okruh, ktorý je prispôsobený pre nové motokáry s výkonom 7koní. Samozrejme stále sa snažíme zlepšovať , pričom kladieme dôraz na dobrú zábavu ale zároveň aj vysokú bezpečnosť zákazníkov.

Bar, v ktorom si môžete príjemne posedieť a zároveň počkať na jazdu, prešiel tiež mnohými zmenami. V súčastnosti máme kapacitu cca 40miest na sedenie, pričom nie je problém upraviť túto kapacitu podľa želania klientov až do cca 120 miest na sedenie.

Poriadame rôzne firemné akcie, oslavy narodenín a podobne, s možnosťou objednania teplej aj studenej kuchyne. Samozrejme v zime sa mžete zahriať širokou ponukou teplých nápojov (káva, čaje, horúca čokoláda, hot apple,...), a v lete sa môžete príjemne osviežiť širokou ponukou chladených nápojov (čapovaná kofola, pepsi,mirinda,  džúsy, minerálka, ľadové čaje ako aj pivo Zlatý Bažant - Radler, Nealko radler, 10% , 12%, A nealko pivo....).

Ako sme už spomínali, dráhu sme prispôsobovali pre naše nové motokáry s motormi Subaru, ktoré sú s výkonom 7koní.

Pre deti od 140cm máme pripravené detské motokáry s motormi Subaru s výkonom 8koní. Deti do 15 rokov môžu jazdiť len za prítomnosti zákonného zástupcu, alebo osoby staršej ako 18 rokov po zaškolení. Ak majú jazdeckú licenciu, môžu jazdiť aj do 15 rokov.

 

Na veľkých a detských motokárach je umiestnená časomiera, ktorá vám zmeria časy každého kola, výsledkovú listinu so môžete pýtať pri obsluhe motokár. Výsledkovú listinu tlačíme na požiadanie.